poniedziałek, 9 grudnia 2019

ColourPop, Give It To Me Straight Shadow Palette

Cienie do powiek marki ColourPop są szeroko wychwalane w Internetach. Byłam do tych zachwytów dość sceptycznie nastawiona, ale tak się złożyło, że pod koniec zeszłego roku ColourPop przygotowało promocję z darmową wysyłką na cały świat. Ciekawość wzięła zatem górę i zrobiłam małe zamówienie, w którym znalazła się między innymi paletka Give It To Me Straight. No i powiem Wam, że jej jakość rzeczywiście jest pierwszorzędna.

Ale od początku. Dwanaście cieni przychdzi do nas w małej, poręcznej, wizualnie estetycznej tekturowej paletce (bez lusterka) zamykanej na magnes i dodatkowo schowanej w kartoniku.


Fanki chłodnych cieni w tej konkretnej paletce nie maja czego szukać. Już w opakowaniu widać, że odcienie są ciepłe, a na skórze wypadają jeszcze cieplej niż można się było spodziewać. Mamy tu do czynienia z dwoma wykończeniami - matem i perłą/metalikiem.

A konkretniej:

Matter of Fact: matowy, mocno rozbielony róż
Up Front: perłowe, jasne, srebrzyste złoto
Straight Up: perłowe różowawe złoto
BS: matowy, bardzo ciepły, pomarańczowy brąz
Frank: matowy ciepły brąz
Candid: perłowa miedź
Forthright: perłowy, przykurzony róż
Downright: matowy różowawy beż
Truth Hurts: matowa brzoskwinia
Be Blunt: perłowa, lekko burgundowa truskawka
TMI: matowy, przybrudzony burgund
Actually...: matowy, czekoladowy brąz


Wszystkie cienie są świetnie napigmentowane, trwałe (na bazie) i bardzo dobrze się z nimi pracuje. Ładnie przenoszą się na powiekę, równomiernie się do niej przyklejają, świetnie się rozcierają, nie robią żadnych plam czy prześwitów. Maty są przyjemnie jedwabiste w dotyku, ale też dość luźno sprasowane, bo kruszą się pod dotykiem pędzla. Perły/metaliki mają bardziej kremową konsytencję i się tak nie sypią. 

Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że jakościowo cienie te przypominają mi cienie Sigmy, a to olbrzymi komplement.

Jak zwykle mam dla Was kilka makijażowych prób pędzlem totalnego laika, więc proszę przymknąć oko na liczne niedociągnięcia.


#1 
Matter of Fact, Up Front, Straight Up, Frank, Be Blunt, Actually...
#2
Matter Of Fact, Up Front, Frank, Forthright, Downright, Actually...
#3
Matter Of Fact, Up Front, BS, Frank, Candid, Be Blunt, TMI#4
Matter Of Fact, Frank, Downright, Truth Hurts, Actually...Na razie ColourPop zbiera u mnie dobre noty. Kredka do brwi - zachwyt; paletka cieni - zachwyt. Oby tak dalej!

6 komentarzy:

Będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoją opinią :)

Bardzo proszę o niepozostawiane komentarzy typu: "Fajny blog. Obserwuję i liczę na to samo". Nie reaguję na agresywną autopromocję, więc nie spamuj, a ja nie będę musiała cenzurować :)

UWAGA: komentarze w postach starszych niż 7 dni są moderowane. Zmusił mnie do tego zalew automatycznie generowanych komentarzy, mających na celu reklamowanie różnych stron internetowych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...