czwartek, 30 grudnia 2010

Barry M: basecoat, topcoat & nail hardener 3 in 1

Dziś kilka slow o wielofunkcyjnym produkcie paznokciowym firmy Barry M. Kupiłam go w drogerii Superdrug za około £3. Wybrałam ten produkt, ponieważ spodobała mi się idea wielofunkcyjności. Jak widać, długo już go używam i teraz wiem, że coś, co jest do wszystkiego, jest właściwie do niczego. Ale od początku. Jako utwardzacz do paznokci ten produkt się nie sprawdza. Nie robi dla paznokci nic. Nie lubię go używać też jako topcoatu, ponieważ nie da się nałożyć cienkiej warstwy i paznokcie robią się „grube”. Poza tym jako topcoat bardzo długo schnie i nie przedłuża trwałości mani. Plusem jest to, że rzeczywiście nabłyszcza. Żeby zużyć ten produkt, stosuje go jako basecoat. Nie muszę wtedy czekać wieków na wyschniecie. Nie zdarzyło mi się, żeby jakiś lakier nałożony na ten produkt przebarwił mi paznokcie. Za to plus. Barry M może czasami powodować powstanie bąbelków, zwłaszcza w cieple dni lub gdy nałożymy za grubą warstwę. Na początku buteleczki jego konsystencja była całkiem fajna (płynna), potem zaczął gęstnieć i się ciągnąć. Teraz, pod koniec buteleczki, nadal da się go używać, ale nie jest to szczególnie przyjemne. Raczej już tego produktu nie kupie. Ani tego, ani innego produktu 3 w 1.

zdjęcie: http://www.barrym.com/3-in-1-nail-paint

I bought this product in Superdrug for about £3. I chose it because I liked the idea about multifunctionality. Well, now I know that I prefer three different products that work than one that does not. Firstly, it does not harden your nails. Secondly, it is not a good topcoat, as the coat is too thick and takes ages to dry. However, when used as topcoat it does leave a glossy finish. As I hate to waste things, I decided to use up this product even if it turned out to be disappointment. I use it as a basecoat. It protects my nails when I feel like applying dark colours. 
As to the formula, in the beginning it was very thin but when I used up half of the bottle it got visibly thicker. The product can also leave bubbles on a hot day or when the coat is too thick.
All in all, I do not like it and I will not buy it again. Neither this nor any other 3 in 1 product.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoją opinią :)

Bardzo proszę o niepozostawiane komentarzy typu: "Fajny blog. Obserwuję i liczę na to samo". Nie reaguję na agresywną autopromocję, więc nie spamuj, a ja nie będę musiała cenzurować :)

UWAGA: komentarze w postach starszych niż 7 dni są moderowane. Zmusił mnie do tego zalew automatycznie generowanych komentarzy, mających na celu reklamowanie różnych stron internetowych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...